KONGRE TARİHİ VE YERİ


7. Başkent Bahar Pediatri Kongresi 7-9 Mart 2024 tarihinde Başkent Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Kışla Sağlık Yerleşkesi Toplantı Salonunda gerçekleşecektir.KONGRE DİLİ


Türkçe


DAVET MEKTUBU


Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.


YAKA KARTI


Tüm katılımcılar ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Kongre süresince ve tüm bilimsel aktivitelerde yaka kartı takılması gerekmektedir.


KATILIM SERTİFİKASI


Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara online sertifika verilecektir.


KAYIT


Kayıt işlemleri ücretli olup 01/02/2024 tarihine kadar https://baskentbaharpediatrikongresi.com/kayit.php adresinden tamamlanması gerekmektedir.


KURS


Kurslar 07/03/2024 tarihinde kongre merkezinde yapılacak olup, kurs uzman doktor ücreti 1500 TL, kurs asistan doktor ücreti 1000 TL’dir.


KONAKLAMA


Tüm katılımcıların 2 (iki) günlük konaklama bedeli 2000 TL olup , konaklama tarihleri için organizasyon sekreterliğine 01/02/2024 tarihine kadar bilgi verilmesi gerekmektedir.